TIE Fighter Master Series Revell 15092 - 85-5092 1/48

Cena produktu: 349.00
Zamawiana ilość:

ilość w magazynie - brak

Star Wars TIE Fighter
Master Series
Revell - nr 85-5092 lub 15092

Skala - 1:48

 

Instrukcja do pobrania w załącznikach

Jest dostepna blaszka waloryzacyjna do tego modelu


43 pojedynczych części i ma 13,3 cm długości, 13 cm szerokości i 15,7 cm wysokości.Gwiezdne myśliwce z serii TIE -Twin Ion Engine miały wspólną formę mniej więcej kulistej lub cylindrycznej kapsuły kokpitu przymocowanej do zestawu paneli słonecznych. Kokpit i panele mogą być uzupełnione o inne moduły do ​​obsługi lub innych funkcji.
Ta forma projektu została przeniesiona na produkty innych niż myśliwce, ze standardowym modułem kokpitu stosowanym na środku statku lądowego lub morskiego.

Kokpit TIE nie był ani przestronny, ani luksusowy, nawet w porównaniu do innych myśliwców. Myśliwiec TIE został zaprojektowany z absolutnym minimum niezbędnym do funkcjonowania statku, będąc zasadniczo niczym więcej niż kokpitem z bronią z przodu i silnikiem z tyłu. Ta prostota konstrukcji sprawiła, że ​​są zarówno szybkie, jak i niedrogie w budowie i wymianie.
Źródło [Wookipedia]

Ten zestaw to przepak modelu który wczesniej wydawała firma Fine Molds. Niczym w srodku sie nie różnia inne sa tylko pudełka - nic więcej.
jest to najdokładniejszy modelk Tie fightera jaki zostal dotychczas wypuszczony na rynek. W srodku mamy figurke pilota oraz oficera imperialnego.

Parametry produktu

Pobierz plik związane z tym produktem

Instrukcja Instrukcja

Do uruchomienia plików niezbędna jest aplikacja Adobe Acrobat, MS Word lub inna...