Uprise decal

Kategoria: Uprise decal

Nowy producent kalkomanii i masek w naszym sklepie. Tym razem chcemy Wam zaproponować markę UpRise. Są to doskonałej jakości kalkomanie drukowane metodą sitodruku, ale często są dokładane do kompletu małe wydruki laserowe. W niektórych zestawach znajdziemy też maski z folii samoprzylepnej. Oczywiście w każdym zestawie znajduje się instrukcja z kolorowymi schematami malowania. Bardzo miłym prezentem od firmy są nadruki z naszym logiem i adresem www na części instrukcji do kalkomanii. To było miłym zaskoczeniem - lubimy takie niespodzianki :) 

Nasz sklep modelarski Banzai zainteresował się tymi kalkomaniami głównie przez Minionki :) Minionki to sympatyczna kalkomania na Boeing 737-800 Sunexpress o numerze TC-SOH. UpRise przygotowuje swoje kalkomanie na modele firmy Zvezda.

W nakładaniu tych kalkomanii pomocne będa nasze płyny do kalkomanii marki Creative Colours. Do kompletu polecamy również nasze autorskie farby również marki Creative Colours. jeżeli sklejasz samoloty pasażerskie i szukasz czegoś nowego i wysokiej jakości to kalki od UpRise są czymś w sam raz dla Ciebie.