Bandai

Kategoria: Bandai

Model Gwiezdnych Wojen, budowanie z odległej galaktyki, w końcu w domu
Wielu kolekcjonerów tęskniło za łatwym sposobem zakupu zestawów konstrukcyjnych Bandai Star Wars. Modele Bandai Star Wars to doskonała precyzja, ogromna dbałość o szczegóły i innowacyjne wykonanie techniczne.

Wierne detalom, łatwy montaż i wielokolorowe zestawy, kolekcjonerzy modeli Bandai Star Wars mogą spodziewać się modelu do sklejania lub składania w doskonałej jakości i wiernego odwzorowania orginału filmowego. Zestawy Bandai są produkowane z dużą precyzją i najnowocześniejszą technologią i są trudne do pobicia pod względem jakości. Technologia Snap-Fit pozwala każdemu fanowi złożyć model bez kleju, co zapewnia płynne połączenie różnych części. Wielobarwne komponenty sprawiają, że w przyszłości kosztowne malowanie staje się zbędne, zwłaszcza że Bandai zapewnia dwie różne opcje naklejki lub kalkomanie wodne z każdym modelem Bandai Star Wars. To, czy wolisz naklejki, czy kalkomanie, zależy wyłącznie od indywidualnego producenta modelu. Obie opcje pozwalają na pokazanie każdego najmniejszego szczegółu modelu. Ponadto wiele części jest ruchomych. Zapewnia to nie tylko zabawę podczas montażu, ale także podczas zabawy. Montaż modeli wiąże się z dużymi wymaganiami, ale są one oczywiście nie tylko dla starszych pokoleń. Dzieci również korzystają z technologii Snap-Fit w poszczególnych replikach i mogą trenować swoje umiejętności motoryczne.

Sokół Hana Solo stanowi początek
Na początek można zamówić Bandai Millennium Falcon z serii Perfect Grade. Model w skali 1:72 ma 680 elementów, po złożeniu osiąga rozmiar 48,2 cm i jest absolutną atrakcją dla kolekcjonerów. Mniejsze modele, takie jak Allterain fighter runner, w skrócie AT-AT, są dostępne w skali 1: 144, inne modele, takie jak Snowspeeder, są dostępne w skali 1:48. W sumie Bandai oferuje duży wybór replik z filmów, z których Millennium Falcon jest wyposażony w diody LED do podświetlania silników i podwozia oraz innych drobnych detali. Tak więc w zestawie mamy jeszcze wiele małych figurek pilotów i małych figurek od Hana Solo, Lei, Chewbacca, Obi-Wana i C-3PO jest zawartych w Sokole Millennium jako doskonałe uzupełnienie.

Obowiązkowa pozycja dla prawdziwych fanów Gwiezdnych Wojen
Specjalnie dla znawców, pasjonatów i fanów Gwiezdnych Wojen modele są prawdziwymi produktami kolekcjonerskimi. Dzięki szczegółowej orientacji w stosunku do oryginałów, każdy model jest wyposażony w stojak lub podstawę, aby zaprezentować modele w najlepszy możliwy sposób. Nawet stojaki ekspozycyjne są optycznym uzupełnieniem poszczególnych replik i są indywidualnie dostosowywane. Aby zapewnić, że modele są zbliżone do oryginału w najdrobniejszych szczegółach, projektanci przeprowadzili szeroko zakrojone badania modeli studyjnych. Podczas produkcji nie dopuszczano do kompromisów ani drobnych błędów. Modele Star Wars firmy Bandai z łatwością spełniają wysokie wymagania potencjalnych nabywców i kolekcjonerów oraz doskonale uzupełniają gamę Revell Star Wars.