STAR WARS AT-AT Revell 06662 skala 1/53

Cena produktu: 245.00
Zamawiana ilość:

ilość w magazynie: 1

Model plastikowy AT-AT z uniwersum Gwiezdnych Wojen, firmy Revel. W zestawie 65 elementów, wykonanych z plastiku oraz instrukcja montażu.
Poziom trudności - prosty (seria "easy kit"),
Skala 1/53,
Grupa wiekowa 8+,
Długość modelu 378 mm

Rozmiar jest duży: 38x32cm i składa się z 65 części. Zatem zestaw Revell jest około dwa razy większy niż AMT / ERTL / MPC. 

 

+ Bardzo duży model 
+ drobne szczegóły 
+ nogi i głowa w pełni mobilna 


All Terrain Armored Transporter, "Imperial Walker" czy "AT-AT" to znana z części V i VI sagi Gwiezdnych Wojen, maszyna krocząca bojowo-transportowa. Przystosowana do operowania na przeróżnych planetach rozległego Imperium, dzięki ciężkiemu opancerzeniu mogła bezpiecznie dostarczyć na pole bitwy piechotę i sprzęt. Wzorem autentycznych pojazdów historycznych (Sd.Kfz 251, Half-Track Personnel Carrier, BTR-80, M113) posiadała także lekką broń wsparcia.


EasyKit - to zestawy zaprojektowane przez firmę Revell, tak aby poradził sobie z nimi każdy kto chce rozpocząć przygodę z modelarstwem. Model taki nie wymaga użycia farb i kleju, dzięki czemu niema obaw przed niewłaściwym użyciem chemii modelarskiej (klejów i farb) a sam montaż jest łatwy. Części modeli tej serii nie wymagają sklejania ponieważ przewidziano składanie elementów "na wcisk" lub skręcanie.

Parametry produktu