BOBA FETT

Cena produktu: 199.00
Zamawiana ilość:

ilość w magazynie - 1

Nowy model do samodzielnego posklejania.

Wszystkie części w ramkach


Ten model z Bandai uchwycił Fetta w okresie "Imperium kontratakuje" i został odtworzony w plastiku wtryskowym w skali 1:12 w formie zatrzasku, z podstawką 
Jego dysze odrzutowe są ruchome niezależnie, ma kilka ułożeń rąk, które mogą być wymieniane, a jego głowa, nogi i ciało mogą być również stawiane w wielu pozach. Dołączona podstawa . Pakiet Jet. Pistolet Blaster i opcje pistoletów Blaster. w zestawie 2 rodzaje naklejek. Wodne i zwykłe.
Boba Fett był mandaloriańskim wojownikiem i łowcą nagród. Był jedynym niezmienionym klonem słynnego Jango Fetta, stworzonego w 32 BBY jako jednostka A0050, jedna z pierwszych replik Fetta, które miały stać się częścią Wielkiej Armii Republiki i została wychowana jako syn Jango. Jango dużo uczył Boba, szkoląc go, by stał się wykwalifikowanym łowcą nagród, podobnie jak jego ojciec-postać przed nim.Jango zginął w bitwie pod Geonosis, która otworzyła Wojny Klonów. Po prostu chłopak, Boba był zmuszony dorosnąć i zabrał się do podróżowania po galaktyce. Później stał się łowcą nagród i wykonał zadania od takich istot jak Jabba the Hutt i osiągnął rozgłos pomimo młodego wieku. 

Parametry produktu